Yasal Uyarı ⋆ E-KitapHane
Anasayfa / Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Sitemiz www.ekitaphane.com bir sosyal paylaşım sitesidir. Yaptığı paylaşımları diğer paylaşım sitelerinden alır ve kendi sunucusunda dosya barındırmaz.  Telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçerek sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.
If there’s a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.

Sitemizde yayımlanan hiçbir içerik, kendi domain ve hostingimiz üzerinden kayıtlı değildir. Tüm içerikler internet ortamındaki diğer sitelerden link yoluyla alınmıştır. Bu nedenle sitemiz, hosting şirketimiz ve site yöneticilerimiz hiçbir yasal sorumluluk taşımazlar. Buna rağmen kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa lütfen iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz veya mail atabilirsiniz.

İletişim Mail: ekitaphanecom[et]gmail[nokta]com

*****

Bu sitede bulunan linklerin tamamı kopyalamış olup, bu site ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Tüm içerikleri dış sitelerden kopyalayıp alıyoruz.

Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır ve site bünyesinde telif hakkı olan hiçbir dosya bulunmamaktadır.

Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için kitabı beğendiğiniz taktirde kitapçılardan veya internetten sipariş yolu ile almanızı rica ederiz.

Bu sitenin gayesi sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza gittiği taktirde kitabı satın almanız içindir.

Bu sitede yayınlanan e-kitap veya dökümanlar herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz.

Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi şahıs veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

Sitemizden faydalanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.