oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Skandiya’yı Kurtarmak - John Flanagan - Ekitaphane ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Fantastik Kitaplar / Skandiya’yı Kurtarmak – John Flanagan – Ekitaphane

Skandiya’yı Kurtarmak – John Flanagan – Ekitaphane

Skandiya’yı Kurtarmak – John Flanagan

Ağaçların içinden çıkan süvariler, önlerindeki boş otlağa doğru at sürüyorlardı. Baharın gelişi, Tötonya’nın bu yamacında, önlerinde yükselen sarp araziye kıyasla daha çok hissediliyordu. Otlaktaki çimler şimdiden yeşillenmişti ve erimemiş kar yığınları, artık yalnızca günün büyük bir kısmında gölgede kalan noktalarda görülüyordu.

Sıradan birinin gözü, atlıların arkasından gelen beygirlere takılabilirdi. Hatta uzaktan bakınca, atlıları, Skandiya’nın içi ne uzanan dağ geçitlerini arkalarında bırakıp sezonun yüksek açılış fiyatlarından faydalanma amacı güden iki tüccar bile sanabilirdi. Ama yakından bakıldığında, bu adamların tüccar olmadıkları hemen anlaşılıyordu. Silah kuşanmış iki savaşçıydı onlar. Ufak tefek olanı, yani kımıldadıkça titreşip yer değiştiriyormuş gibi duran grili yeşilli tuhaf pelerinine sarınmış, sakallı adam, uzun yayını omzuna asmış, bir ok kılıfını da eyerine bağlamıştı.

Yol arkadaşı, ondan daha cüsseli, genç bir adamdı. Sırtında düz kahverengi bir pelerin vardı; ancak bahar güneşi boynuyla ellerinde görülen zincir zırhın üzerinde parlıyor, pelerininin altında kalan uzun bir km göze çarpıyordu. Üzerinde kaba bir meşe yaprağı arması bulunan yuvarlak kalkanı ise görüntüyü tamamlarcasına sırtına asmıştı.

Skandiya’yı Kurtarmak – John Flanagan

Atlar da en az binicileri kadar uyumsuz görünüyorlardı. Genç adam iri, doru bir ata biniyordu; uzun bacakları, güçlü kalçası ve omuzlarıyla gerçek bir savaş atıydı bu. Bir ipin ucuna bağlanmış siyah at ise arkalarından geliyordu. Sakallı yol arkadaşının bineği ise oldukça küçüktü, karmakarışık tüyleri ve fıçı gibi bir göğsü vardı; daha çok bir midilliyi andırıyordu aslında. Ama gürbüz bir hayvandı ve oldukça dayanıklı görünüyordu. Ona benzeyen bir başka arkadaşı da temel kamp ve seyahat malzemeleriyle yüklü halde, hemen arkasından geliyordu. Bu son atı öndekine bağlayan bir ip yoktu.Kendi isteğiyle uysal bir şekilde diğerini takip ediyordu. Horace, boynunu uzatıp tepelerinde dikilen dağların en yük seğine bir göz attı. Dağın üst yarısı hâlâ kalın bir kar örtüsüyle kaplıydı; kardan yansıyan güneş ışıkları karşısında kamaşan gözlerini hafifçe kıstı.

“Şuranın üstünden mi geçeceğiz demek istemiştin?” diye sordu.Hafifçe tebessüm eden Halt, oğlanı şüpheli bir ifadeyle süzdü.Ancak heybetli dağları incelemeye devam eden Horace, bunun farkına varmadı.“Üstünden değil,” dedi Orman Muhafızı. “İçinden.” Horace, bunun üzerine düşünceli bir tavırla kaşlarını çattı.

Skandiya’yı Kurtarmak - John Flanagan - Ekitaphane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir