oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Mezardan Uyanan - Jeaniene Frost ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Fantastik Kitaplar / Mezardan Uyanan – Jeaniene Frost

Mezardan Uyanan – Jeaniene Frost

Mezardan Uyanan – Jeaniene Frost

Bu sesi duymak çok rahatlatıcıydı. Üzerindeki şeklin birden gevşediğini hissetmek de. Nihayet bitmişti.
Ceset bütün cesetlerin yaptığı gibi sıvılar sızdırmaya başlamadan önce, o sıçrayıp ayağa kalktı.

Mezardan Uyanan – Jeaniene Frost

Sonra hazırolda durdu. Onu arkadan, kalın bir cam katmanının arkasından izlemekte olan yaşlı adama doğrudan bakmamaya dikkat ediyordu. Adam onun gözlerinin içine bakmasından hoşlanmıyordu.

Adam kızın son testinin sonuçlarını gözden geçirirken dudaklarını büzdü. Tek bir kasını bile oynatmıyordu, ama kız onun aklının içinde tekrarlanıp duran melodiyi duyunca gülümsedi. Diğer eğitmenleri nadiren akıllarından şarkı söylerlerdi, ama bu adam söylüyordu. Hem de her seferinde. Bu onu delirtmeyecek olsa, kız durumun hoşuna gittiğini söylerdi, ama eğitmeni insanların aklını okumaya çalışmasından hoşlanmıyordu. Kız bunu yeteneğine kavuş-ruktan kısa bir süre sonra öğrenmişti, o yüzden adama neler yapabildiğinden hiç söz etmemişti.

Adam sonunda yerdeki cesede bakarak “Yedi saniye,” dedi. “Bu hedefler artık senin için bir zorluk yaratmıyor.”

Adam durumdan hoşnut gibiydi, ama kız yine de gülümsemedi. Duygularını göstermek çok fazla soruya yol açardı ve kız kılavuzlarına geri dönmek istiyordu.

“Bir sonraki aşamaya geçme vakti geldi,” diye söze devam etti adam.

Bu kelimelerin hedefi kız gibiydi, ama adam aslında yirmi metre yukarısında, aynalı camın arkasında duran adamla konuşuyordu. Ama kız aslında onun orada olduğunu bilmiyor olmalıydı, o yüzden başını olumlu anlamda salladı.
“Hazırım.”

“Öyle mi?”

Sonra adam bu yeni testin kolay olmayacağıyla ilgili uyarı sözcükleri sarf etti, kız da o yüzden, tepesindeki delik açıldığında ve yeni hedef sendeleyerek arenaya girdiğinde gözlerini şaşkınlıkla kırpıştırdı. Hedef etkisiz hâle getirdiği diğer hedeflere benziyordu, ama hedef ayağa fırlayıp ona baktığında, durumu kavradı. Yeni rakibinin kalbi atmıyordu.

Kendi kalbi daha hızlı atmaya başlayan kız, “Nedir bu?” diye sordu.

Rakibinin de bir sorusu vardı.

“Bu da ne, be?”

“Onu etkisiz hâle getir,” diye emir verdi kır saçlı eğitmeni.

Kız hayal kırıklığını gizledi. Belki işi çabucak bitirirse, bir cevapla mükafatlandırılırdı. En azından bu… şeyi etkisiz hâle getirmek ona daha fazla bilgi verecekti.

Kız bir an bile tereddüt etmeden fırladı, rakibinin ayaklarını bir süpürme hareketiyle yerden keserek dirseğini gırtlağına indirdi.

Mezardan Uyanan - Jeaniene Frost
Mezardan Uyanan – Jeaniene Frost

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir