oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Kuzeydeki Büyücü - John Flanagan - Ekitaphane ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Fantastik Kitaplar / Kuzeydeki Büyücü – John Flanagan – Ekitaphane

Kuzeydeki Büyücü – John Flanagan – Ekitaphane

Kuzeydeki Büyücü – John Flanagan

Çevik bir hareketle sol ayağını üzengiden çekip sağ bacağını eyer topuzunun üstünden aşırdı ve yavaşça yere atladı. Atının sırtından bu şekilde inerek, her iki elini de ok atmaya hazır bir şekilde tutmuş, gözlerini olası tehlikenin bulunduğu yönden çekmesi gerekmemişti.

Gerek duyması halinde, ayakları yere değdiği an okunu fırlatabilirdi.Çekici, bir kez daha homurdandı. Bu tür belirsizlik anlarında, Will’i hızlı refleksleri ve çevik ayaklarıyla hızla tehlikeden uzaklaştırabilmek için, çocuğun sırtında oturmasını tercih ediyordu. “Her şey yolunda,” dedi Will atına kısaca ve yayını hazır tutarak yavaş adımlarla ilerlemeye başladı. On metre. Sekiz. Beş… kuru otların arasından taşan siyah ve beyaz lekeleri net bir şekilde görebiliyordu artık. Ve iyice yaklaştığında, siyah beyazın yanında gözüne başka şeyler de çarptı.

Kuruyup keçeleşmiş kanla yoğun, kırmızı renkli taze kan. İnilti bir kez daha duyuldu. Will, onu yolundan alıkoyan şeyin ne olduğunu açıkça görebiliyordu artık. Arkasını dönerek Çekici’ye “sorun yok” işaretini verdi ve tüylü midilli, efendisine katılmak üzere öne doğru hareketlendi. Yayını bir tarafa bırakan Will, otların içinde yatan yaralı köpeğin yanına diz çöktü.
“Neyin var, oğlum?” dedi tatlı bir sesle. Başını sesin geldiği tarafa çeviren köpek, Will, sağ omzundan kalçasının arkasına dek uzanan derin yaraya dokunduğunda bir kez daha inledi. Hayvan kımıldanınca, yaradan bir anda taze kan fışkırmaya başlamıştı. Will, dermansızca yan yatmış hayvancağızın acıyla bakan tek gözünü görebiliyordu.

Kuzeydeki Büyücü – John Flanagan

Hayvanın bir çoban köpeği olduğunu fark etti; kuzeydeki sınır topraklarında yetiştirilen, zekâları ve sadakatleriyle tanınan çoban köpeklerinden biriydi. Siyah renkliydi; boğazında ve göğsünde bembeyaz tüyleri vardı, gür kuyruğunun ucu da beyazdı. Beyaz bacaklı köpeğin başı, üstüne bir kapüşon geçirilmişçesine siyah tüylerle kaplıydı. Simsiyah kulaklarına, burnundan geçip gözlerinin arasına doğru uzanan beyaz bir leke eşlik ediyordu.

Köpeğin böğründeki kesik, pek derin değil gibiydi. Büyük olasılıkla göğüs kafesi hayvanın yaşamsal organlarını korumuştu. Ancak korkutucu uzunlukta bir yaraydı ve iki ucu da bir bıçakla kesilmişçesine düzgündü. Ayrıca yaradan çok fazla kan akmıştı. Will, en büyük problemin bu olduğunu fark etti. Hayvan, zayıf düşmüş, çok kan kaybetmişti. Belki de kurtarılamayacak kadar çok. Hemen ayaklanıp eyer çantalarına yönelerek, her Orman Muhafızı’nm yanında taşıdığı ilkyardım çantasını açtı.

Kuzeydeki Büyücü - John Flanagan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir