oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Kutsal Bağ - P. C. Cast ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Fantastik Kitaplar / Kutsal Bağ – P. C. Cast

Kutsal Bağ – P. C. Cast

Kutsal Bağ – P. C. Cast

Bunu yaparsa bir daha asla Epona’mn yanında duramazdı. Ya Tanrıça bir hata yaptığına karar verirse? Rhiannon kendini bu dehşet verici tutsaklıktan kurtarıp Partholon’a dönebilirse, Epona’mn onu yeniden Seçilmiş’i olarak tamma şansı yok muydu? Özellikle kanı Partholon rahibelerinin nesilden nesle geçen mirasıyla zenginleşmiş olacak kızını dünyaya getirdikten sonra?

Kutsal Bağ – P. C. Cast

Ne diyorsun, Rhiannon? Bana bağlılık yemini edecek misin?

Rhiannon, Tann’nın sesindeki heyecanı duyabiliyordu. Onu çok uzun süre cevapsız bırakmıştı. Telaşla toparlandı ve ona düşüncelerini gönderdi.

Sen bilgesin, Pryderi. Ben iyiyim ve ihanete uğramaktan gerçekten yoruldum. Rhiannon sözcükleri dikkatle seçti. Ama hâlâ tutsak durumdayken nasıl olur da bir tanrıya bağlılık yemini edebilirim? Biliyorsun, bir rahibenin onu bir tanrıya Seçilmişi olarak bağlayacak yükselme ayinini gerçekleştirebilmesi için özgür olması gerekir.

Pryderi uzun süre sessiz kalınca, Rhiannon fazla zorladığı korkusuna kapıldı. Ona yeminle bağlamp bu işi bitirmeliydi! Ya Pryderi onu terk ederse? Sonsuza dek böyle tutsak kalabilirdi.

Bir rahibenin kendini tanrısına özgürce vermesi gerektiği doğru. Bu durumda, yemin ederek kendini ve kızını hizmetime bağlaman için seni özgür bırakmalıyız.

Rhiannon’a canlı rahim olan ağaç sarsılırken, Rhiannon’un nabzı hızlandı. Kumar oynamış ve kazanmıştı! Pryderi onu kurtaracaktı! Her taraftan bastıran… onu tutsak alan… nefessiz bırakan ağırlığı itmek için kendini zorladı.

Özgürlüğün yolu bu değil. Sabırlı olmalısın, Kıymetlim.

Rhiannon dilinin ucuna kadar gelen otomatik itirazı bastırdı. Hayır, geçmişten ders almalıydı. Bir tanrıya açıkça diklenmek akıllıca değildi.

Ne yapmalıyım? Bu soruyu hüsramm bastırarak ve sorusunun itaatkâr ve hevesli görünmesine özen göstererek göndermişti.

Toprağa yatkınlığını kullan. Bu yeteneği senden Tannça Epona bile alamaz. O senin ruhunun, damarlarında akan kanın bir parçası. Tek fark, bu kez Tanrıça’nın ağaçlarıyla uğraşmayacaksın.

Karanlık yerleri ara. Gölgelerin içindeki gölgeleri hisset. Güçlerini kendine çağır, Kıymetlim. Çocuğunun doğum zamanı yaklaşıyor. Onun doğumuyla, sen dünyaya yeniden doğacaksın. Ve bir tanrının hizmetinde yeni bir devre.

Anlıyorum. Rhiannon odaklandı. Acemi bir rahibe değildi. Büyük gücünü nasıl kullanacağım, toprağın sihrini nasıl yönlendireceğini bilirdi. Karanlığa bakmak, ağaçların gücüne başvurmaktan farklı değildi. Shannon söylediklerini, ağaçların ona gönüllü yardım ettiklerini ve ona Epona’nm Seçilmişi olarak hitap ettiklerini, düşünmeyi reddetti. Onun yerine karanlığa odaklandı. Geceye, gölgeye ve yeni ayı aydan aya örten siyah pelerine.

Gücü hissetti. Partholon’da Epona’mn kutsamasını hissettiği zamanki baş döndürücü coşku yoktu ama güç oradaydı ve Rhiannon ona çekiliyordu.

Kutsal Bağ
Kutsal Bağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir