oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Kuşatma Altında - John Flanagan ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Fantastik Kitaplar / Kuşatma Altında – John Flanagan

Kuşatma Altında – John Flanagan

Kuşatma Altında – John Flanagan

Kaçtığı mı? diye sordu Cullum kendi kendine. Bir insan kendi şatosundan neden kaçardı ki? Kaçmışsa bile, neden ailesini yok etme yemini etmiş olan büyücüye kanişindi?

Kuşatma Altında – John Flanagan

Ayrıca Keren, neden kendine savaşacak adam anyonla? Orman ve Syron’un yönetimi altında, şatoda profesyonel askerlerden oluşan mükemmel bir garnizon kurutmuştu. Ancak Keren kontrolü aldıktan sonra bu askerlerin çoğu ayıklanmış ve şatodan kovulmuştu. Köylüler, Keren’m askerlerin yerine aldığı adamların kalitesine de şahit olmuşlardı. Askerliğin nazik bir meslek olmadığı biliniyordu elbette, ama Macında* Şatosu’na hizmet eden adamlar iyice kaba ve azdı nplerdr Cullum, birçoğunun eski birer suçlu ya da eşkıya olduğuna tahmin ediyordu.

Buttle’ın kendisi de bu tür adamların tipik bir örneğiydi. Huysuz ve huçm olmanın yanı sıra, baskıcı ve ukala bir atjtamdı da.

Ziyaretleriıırııındâ handaki en iyi masayı ve yemeğin,ısrahm, biranın cn kalitelisini istiyor ve sıra ödemeye gsknce de neşeti bir havayla faturayı şatoya göndermesini söylüyordu.

Buttle aynı zamanda kendi kendine Sör John unvanım ver* inişti; bunun haklı bir unvan olmadığı ortadaydı. “0 bir fö* valyeyse,” demişti Cullum karısına, “ben de dul Dungutiy Düşesi’yim.” Karısı da aynı fikirdeydi ama kocasına dikkati) olmasını salık vermişti.

“Bu insanlarla sorun yaşamak istemiyoruz,” demişti ke* sin bir tavırla. “Kendi işimize bakacak ve onlara karışmayacağız.”

Güzel tavsiye, diye düşündü Cullum kasvetle, öğle yemeği için masayı hazırlarken. Ancak şimdi bu genç, paralı asker gelmiş, şatoda olan bitenler hakkında sorular sormaya başlamıştı.

Çocuğun Buttle’in emrine kattığı tiplere hiç benzemiyor olması da bir garipti. Odasının patasını peşin ödemişti. Ayrıca oldukça kibar bir görüntü sergiliyor, Cullum’un karnına daima “Bayan Gelderris,” diye hitap ediyor ve sohbet ettiği btıkaç müşteriye de nazik davranıyordu, önceki gece handa pek müşteri olduğundan değil ya. Bu tür küçük topluluklarda söylentiler çabuk yayılırdı ve paralı bir askerin variığratn Buttle’ı ham çekeceği ortadaydı. Köylülerin çoğu, mümkün olduğunca “Sör John”dan uzak durmayı tercih ediyordu.

Kuşatma Altında - John Flanagan
Kuşatma Altında – John Flanagan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir