oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Kalp Taşları - Ruth Rendell ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Polisiye Kitapları / Kalp Taşları – Ruth Rendell

Kalp Taşları – Ruth Rendell

Kalp Taşları – Ruth Rendell

Kalp taşları adlı eseri Ruth Rendell tarafından kaleme alınmıştır. Yazar polisiye tadında harika sürükleyici bir eser ortaya çıkarmıştır. Kalp Taşları – Ruth Rendell pdf indir, Kalp Taşları – Ruth Rendell pdf oku, Kalp Taşları – Ruth Rendell ekitap indir, Kalp Taşları – Ruth Rendell ekitap oku.

Kalp Taşları – Ruth Rendell

Zavallı küçük Spinny’ye bu ekil de yardım etmeyi kabul ederken bana öyle sevecenlikle, öyle derin bir anlamlı baktı ki. Ondan bunu istemenin bana nelere mal olduğunu, kız kardeşim için nasıl bir özveride bulunduğumu biliyor muydu? Tabi iki biliyordu.Babamın, aklımdan geçen her şeyi izlediğini söylemeyeceğim, ama izlemesini istediğim her şeyi izlerdi. Düşüncelerimin yaşadığı, yetiştiği ve çoğaldığı odanın kapısını açar açmaz, Luke onların hareketlerini kavrayabiliyordu ama yalnızca ben o kapıyı açtığımda. Tadabileceğim en büyük mutluluğun, kimse rahatsız etmeden onunla birlikte olmak olduğunu biliyordu; onu kardeşimle paylaşmam, Luke’un sayesinde kazandığım olgunluğun bir göstergesiydi, bunu da biliyordu.

Çünkü bu, her zaman yapmak zorunda kaldığım bir ey değildi. Spinny çok daha fazlasıyla annesinin çocuğu olmuştu. O doğduğunda üç yaşındaydım; bana, birlikte oynayacağım küçük bir kardeşim olacağının söylendiğini kesin bir açıklıkla anımsıyorum. Annem bana böyle söylemi, ben de ona inanmıştım, hangi çocuk inanmaz ki?

Gerçekteyse daha büyük olan kardeşin bebeğe dokunması yasaktır ,aksi halde bu büyük kardeş, ailesinin sevgisini çalan bu araya girici ile nasıl oynayacaktır’?Onu öldüresiye döverek, suratına basarak, güçsüzce debelenenbedeninehreatarakveakıntınınonuuzaklarasürüklemesiniizleyerek.Yenibirerkekyadakız kardeşle oynanacak oyunlar bunlardır; eğer fırsat verilirse.

Bana verilmemişti. Luke her zaman ilgili ve dikkatli bir baba oldu.

“Geceleyin ağladıklarında kalkacak bir adam bulamazsın,”der Rosemary.”Bu kadıni idir ve istediğin kadar eitlikolsun,budeğimeyecek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir