oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Kalona’nın Düşüşü - P. C. Cast & Kristin Cast ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Korku Kitapları / Kalona’nın Düşüşü – P. C. Cast & Kristin Cast

Kalona’nın Düşüşü – P. C. Cast & Kristin Cast

Kalona’nın Düşüşü – P. C. Cast & Kristin Cast

Dünya yaratma becerisiyle karalara ve okyanuslara tohumlar ekti ve o topraklardan ve okyanuslardan öyle çok sayıda yaratık gelişti ki seyreden Öteki Âlemde, yaşayan dünyanın çeşitliliğinin keyfine varan tanrı ve tanrıçalar onu sık sık ziyaret etmeye başladı.

Kalona’nın Düşüşü – P. C. Cast & Kristin Cast

Dünya biricik Tanrısal Enerjinin çocuklarına, ölümsüzlere, kucak açtı. Onları o kadar büyük bir samimiyetle seviyordu ki aldığı ilhamla çok özel bir eser tasarladı. Göğsünden tanrı ve tanrıçalarla aynı görüntüde yarattığı ve hayat üflediği varlıklara insan adını verdi. Dünya Ana çocuklarına ölümsüzlük bahşedecek güce sahip olmasa da, -bu hediyeyi sadece Tanrısal Enerji bahşedebilirdi- her birinin içine kendisiyle paylaşılan Tanrısallıktan bir kıvılcım yerleştirdi. Böylece bedenleri yapıldıkları toprağa mutlaka geri dönecek olsa bile Dünya Anaya tekrar tekrar doğabilmeleri için bilinçlerinin ruh biçiminde ebediyen sürmesini sağladı.

Dünyanın çocukları görüntülerine uygun yaratıldıkları tanrı ve tanrıçaları büyülediler. Tanrı ve tanrıçalar onlara göz kulak olacaklarına ve kaçınılmaz son gerçekleşip ölümlü bedenleri son nefeslerini verdiği zaman, Öteki Âlerni içlerinde var olan Tanrısal ruhlarla paylaşacaklarına yemin ettiler.

Başta her şey iyiydi. İnsanlar bolluk içinde çoğaldılar. Dünya Anaya minnettardılar; her kültür onun kutsallığına inanıyordu. Tanrılar ve tanrıçalar dünyanın çocuklarını sık sık ziyaret ediyor, insanlar onlara hürmet ediyordu.

Dünya Ana izliyor, Tanrısal Güç un çocuklarından hangilerinin iyiliksever, hangilerinin aceleci olduğunu not ediyordu. Hangilerinin affedici, hangilerinin kindar olduğunu Hangilerinin nazik, hangilerinin acımasız olduğunu.

Ölümsüzler iyiliksever, affedici ve nazik oldukları zaman Dünya Ana memnun oluyor, memnuniyetini verimli topraklar, besleyici yağmurlar ve mahsul bereketiyle gösteriyordu.

Ancak ölümsüzler aceleci, kindar ve acımasız olunca Dünya Ana onlara yüz çeviriyor, kuraklık, açlık ve salgın hastalıklar baş gösteriyordu.

Aceleci, kindar ve acımasız ilahlar kuraklık, açlık ve hastalıklardan sıkıldılar ve yaşayan dünyayı ziyaret etmez oldular.

Dünya Ana hoşnuttu, kendi içine döndü ve yaratmanın yorgunluğunu atmak için dinlenmeye çekilip sayısız asır boyunca uyudu. Tekrar uyandığı zaman Tanrısal Güç un çocuklarını aradı ama varlıklarını bulamadı.

Havayı çağırıp Öteki Âleme mesaj gönderdi ve kıymetlisinin çocuklarına yeminlerini hatırlayıp ona dönmeleri için yakardı.

Kalona’nın Düşüşü - P. C. Cast & Kristin Cast
Kalona’nın Düşüşü – P. C. Cast & Kristin Cast

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir