oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Her Şeye Rağmen İlk Aşk - Susan Mallery Teresa Southwick ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Roman / Her Şeye Rağmen İlk Aşk – Susan Mallery Teresa Southwick

Her Şeye Rağmen İlk Aşk – Susan Mallery Teresa Southwick

Her Şeye Rağmen İlk Aşk – Susan Mallery Teresa Southwick

Aslında Mandy’nin, Jo’ya bir minnet borcu vardı. Eski kayınvalidesi oğluyla oldukça yakın bir ilişkisi olmasına karşın, eski geliniyle dost kalmayı başarabilmişti.

Her Şeye Rağmen İlk Aşk – Susan Mallery Teresa Southwick

Pek çok boşanan çift çocukların velayeti, mal paylaşımı hatta evcil hayvanların kimde kalacağına ilişkin konularda bile birbirlerini yıpratırlarken, Rick’le son derece sorunsuz bir şekilde ayrılmışlardı ve sadece Jo’yu paylaşmakla yetinmişlerdi.

Mandy annesiz geçen yıllarından sonra, kocasından boşansa bile sevgi dolu, şefkatli kayınvalidesiyle ilişkisini bitirmeyi aklının ucundan geçirmemişti.

Annesine oldukça düşkün olan Rick de, eski karısıyla ilişkisini sürdürmese de, onun annesiyle dostluğunu devam ettirmesine hiç karışmamıştı.

Son sekiz yıldır da Jo, Mandy’nin sırtını yasladığı sağlam bir dayanak olmuştu. Onunla sırlarını paylaşmaktan, onunla vakit geçirmekten inanılmaz keyif alırdı.

Jo gerçek bir dosttu ve Mandy bütün bu nedenlerden dolayı, ne kadar tuhaf görünürse görünsün, Jo’nun isteğini geri çeviremez, arkadaşını kıramazdı. “Biliyorsun, bir ay boyunca Carpinteria’da kalacağım ve orası Santa Barbara’ya sadece yirmi dakika mesafede. Oradayken Rick’le temasa geçeceğime söz veriyorum ve şayet o yemeğe çıkmamız konusunda istekli olursa, yemeğe de çıkarız. Tamam mı, mutlu oldun mu?”

“Harika!”

Elektronlar yanıltıcıydı. Rick Benson son yaptıkları test sonuçlarını incelerken yaptıkları deneyin bekledikleri neticeyi vermediğini düşünüyordu. Üçüncü kez boşa kürek çekmiş oluyorlardı ve bu sonuçlar vakıftan bu projeyle ilgili daha fazla destek alamayacakları anlamına geliyordu.

Rick raporun üstüne bir paraf attıktan sonra birkaç kelimelik kısa bir görüş karaladı.

Bunun yönetim kurulunun oldukça önemsediği bir proje olduğunu biliyordu ve elbette insanlar gelişmelerle ilgili ne düşündüğünü bilmek isteyeceklerdi.

Rick bunları düşünürken telefon çaldı. “Efendim.”

“Selam Rick. İki şey söyleyeceğim. Birincisi John Samuel tekrar aradı ve hemen hemen aynı şeyleri tekrarladı. Projeyle ilgili herhangi bir önerin olup olmadığını bilmek istiyormuş.”

Rick elindeki rapora sıkıntıyla baktı. “Olduğunu söyle ama pek hoşuna gitmeyeceğini de eklemeyi ihmal etme.”

Sekreteri Clara bir an durakladıktan sonra tereddütle konuştu. “O zaman toplantıya girdiğinden emin olana kadar bekleyeyim, sonra telefonuna mesaj bırakırım.”

Her Şeye Rağmen İlk Aşk - Susan Mallery Teresa Southwick
Her Şeye Rağmen İlk Aşk – Susan Mallery Teresa Southwick

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir