oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Hayallere Dokunmak - Katie McGarry ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Roman / Hayallere Dokunmak – Katie McGarry

Hayallere Dokunmak – Katie McGarry

Hayallere Dokunmak – Katie McGarry

Ayağıma birinin vurmasıyla şimdiye ve buraya dönüyorum. “Bırak şu ciddiliği,” diye fısıldıyor Logan -masadaki tek birinci sınıf ve eyalet takımının lanet olası en iyi tutucusu- masanın geri kalanına doğru başını sallayarak. Benim yüz ifadelerimi herkesten iyi anlıyor. Anlamalı da. Çocukluğumuzdan beri birlikte oynuyoruz. Ben atıyorum, o tutuyor.

Hayallere Dokunmak – Katie McGarry

Logan’ın hatırı için, Chris’in anlattığı şakaya bile, vurucu cümlesini duymadığım halde, gülüyorum.

“Birazdan kapatıyoruz” diyor Taco Bell’deki fıstık, yanımızdaki masayı silerken Chris’e bir gülücük atıyor. ARAÇ SERVİSİ AÇIK tabelasının kırmızı ışığı vurunca neredeyse güzel görünüyor.

“Bu kızı arayabilirim.” diyor Chris. Bir kaşımı kaldırıyorum. Kız arkadaşına taptığını bildiğim için, “Hayır, aramazsın. Yani, eğer Lacy olmasaydı.” Ama Lacy var ve onu seviyor, bu yüzden ikimiz de konuşmayı uzatmıyoruz. “Bir denemem daha var.” Tex-Mex stilinde döşenmiş lobide gözlerimi gezdiriyorum. “Hangi kızı seçiyorsun benim için?”

Araç Servisi’nden gelen bir korna sesi, seksi kızlarla dolu bir aracın gelişini haber veriyor. Arabadan rap müziğin sesi yükselirken kızlardan birinin bize flaş tuttuğuna eminim. Şehri seviyorum. Arka koltuktaki kumral bana el sallıyor. “Onlardan birini seçmelisin.”

“Elbette,” diyor Chris, alaycı bir tavırla. “Aslında, niye şimdiden sana birinciliği vermiyorum ki?”

Masamızdan iki kişi sandalyelerinden fırlayıp dışarı çıkıyor ve beni, Logan ve Chris’le yalnız bırakıyorlar.

“Groveton’a dönmeden önce seksi kızlar için son şans, Logan.”
Logan evet ya da hayır anlamında hiçbir şey söylemiyor, yüzü bir santim bile kıpırdamıyor. İşte size Logan – çoğunlukla hareketsiz. Tabii karşısında bir ölüm kalım meselesi yoksa.

“İşte orada.” Chris’in gözleri girişe bakarken parlıyor. “Senin için bu kızı seçiyorum.”

Derin bir nefes alıyorum. Bu iyi haber olamaz çünkü Chris fazlasıyla mutlu. “Nerede?”

“Şimdi geldi, kasada bekliyor.”

Bir kez bakma riskini alıyorum. Siyah saçlı. Dağınık giyimli. Kesinlikle patenci. Kahretsin, bu kızlar zor olur. Elimi masaya vuruyorum ve tepsilerimiz sarsılıyor. Neden? Neden bu Patenci Kız, bu gece Taco Bell’e gelmek zorundaydı ki?

Chris’in kaba kıkırdamaları giderek artan ajitasyonu-ma iyi gelmiyor. “Yenilgiyi kabul et ve acı çekme.” “Asla.” diyorum, savaşmadan yenilmeyi reddediyorum.

Hayallere Dokunmak - Katie McGarry
Hayallere Dokunmak – Katie McGarry

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir