oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Demir Kraliçe - Julie Kagawa ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Fantastik Kitaplar / Demir Kraliçe – Julie Kagawa

Demir Kraliçe – Julie Kagawa

Demir Kraliçe – Julie Kagawa

Kurtulmaya çalışınca tellerin içinde daha da düğüm oldum. Şimdi onlan daha net görebiliyordum. Dev örümceklere benziyorlardı fakat bunlar bir şekilde daha korkunçlardı. İncecik bacaklan aslında parlak ve sivri koca iğnelerdi. Vücutlannın üst kısmı da kara ve zayıf, pörtlek siyah gözleri olan solgun tenli kadın bedenleriydi. Kollan da telden yapılmıştı ve uzun parmaklan yine iğne gibiydi. Yaklaşırken pençelerini açıyorlardı. Çakıllann üzerinde yürürken bacaklan takırdıyordu.

Demir Kraliçe – Julie Kagawa

Etrafımı sararlarken, “İşte burada,” diye tısladı biri. “Tıpkı Kral’ın söylediği gibi.”

“Çok kolay oldu,” dedi bir diğeri, pörtlek kara gözleriyle beni süzerken. “Biraz hayal kınklığma uğramadım değil. En azından biraz uğraşmz sanıyordum fakat bu kız yalnızca ağa takılıp kalmış cılız, küçük bir böcek. Kral bunun neyinden korkuyor ki?”

“Kral,” dedim ve üçü birden bana gözlerini kırpıştırarak baktılar, korkudan yalvarmak yerine konuştuğum için şaşırmış görünüyorlardı. “Sahte kraldan bahsediyorsunuz, değil mi? Hâlâ benim peşimde mi?”

Örümcek cadılar tıslayıp dişlerini gösterdiler. “Ona saygısızlık etme çocuk!” diye ciyakladı biri. “O sahte kral değil! O Demir Kral, Demir Krallık’m gerçek sahibi!”

“Benim bildiğim öyle değil,” dedim parıldayan siyah gözlerine bakarak. “Ben Demir Kralla tanıştım. Gerçek Demir Kral, Machina. Yoksa onu unuttunuz mu?”

“Tabii ki unutmadık!” diye tısladı cadının kardeşi. “Machina’yı asla unutmayacağız. Senden onun kraliçesi, tüm Demir perilerin kraliçesi olmanı istedi ve sen buna rağmen onu öldürdün.”

“O, kardeşimi kaçırdı ve Olurolmaz’ı yok etmek istedi!” diye çıkıştım. “Fakat siz esas noktayı kaçırıyorsunuz: Hizmet ettiğiniz kral, yani tahtı ele geçiren kişi bir sahtekâr. Gerçek vâris o değü. Sahte bir kralı destekliyorsunuz.”

Cadılar, “Yalan!” diye ciyakladılar. İyice yaklaşıp iğnelerini batırarak beni yaralamaya başladılar. “Bunu kim söyledi sana? Yeni kralımızın adım lekelemeye kim cüret etti?”

“Demirat,” dedim, biri saçımı çekerek başımı bir o yana bir bu yana sallarken yüzümü buruşturarak. “Demirat söyledi, Machina’nın teğmeni.”

“Hain peri! O ve direnişçiler yok edilecek. Kral senin icabına baksın da bir!”

Demir Kraliçe - Julie Kagawa
Demir Kraliçe – Julie Kagawa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir