oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Baştan Çıkartan Aşk - Amelia Grey ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Romantik Kitaplar / Baştan Çıkartan Aşk – Amelia Grey

Baştan Çıkartan Aşk – Amelia Grey

Baştan Çıkartan Aşk – Amelia Grey

Mirabella bakışlarını amcasından, en iyi kıyafetlerinin için¬de salon civarında gamsızca dolaşan insan kalabalığına çevirdi. Onu en çok hayrete düşüren de nişanlısıydı.

Baştan Çıkartan Aşk – Amelia Grey

Tanıştıkları zaman kendisini uygun bulmayıp reddetse onu bir nebze anlayabilir¬di. Fakat ne nişanı bozmuş, ne de onun için geri dönmüştü. Londra’yı altı yıl önce terk ettiğinden beri Mirabella ondan tek bir haber almamıştı.
“Olur da Lord Stonehurst Londra’ya dönerse babamı memnun etmek için onunla evlenmek zorun şimdiye kadar gelmediği gibi daha da gel olmaktan memnun olurum.”
”Amma yaptın tatlı kızım. Ne baban ne de ben senin düğü¬nünün olmamasına tahammül edebiliriz. Kocanın demedim dikkat etliysen.” Archer amcası kolunu kavrayınca Mirabella da ona döndü. ‘Ben babama en yakın arkadaşıyım. Senin ih¬tiyar bir kız kurusu hâline gelmeni seyredeceğime seninle evle¬nirim,’’ Gülümsedi, “Bundan onur duyarım.”

“Kendimi zorunlu sayarım demek daha uygun düşer herhalde. Sizi aileden biri olarak görmemiş olsaydım bile her gittiğimiz partide dikkatinizi çekmek İçin birbırleriyle yanşan genç hanımların elinden sizi alamazdım.”
“Eğer seninle olma şansım olsaydı başka bir kadınla birlikte olmaya niyet etmem aptalca olurdu.

Ses tonunda bir ciddilik vardı. Mirabella bir adım geri atıp, L Bu kadar konuşma yeter amca. Bir sonraki danstan evvel kafa¬mı toplamam lazım. Bana biraz müsaade edebilir misin?” dedi.

Amcasının kalın, gri göz kapaklarının kapanmasıyla bera¬ber çatılan kaşlarından bir tereddüt ifadesi okunuyordu. İtiraz etmesine kalmadan Mirabella, “Merak etme, edepli davrana¬cağım” deyiverdi.
Ona kafasını toplamak İçin dışarı çıkacağını söylememişti. Partiden, insanlardan ve salondaki şu cümbüşten uzaklaşmak istiyordu. Gecenin serinliğinin tenine temas etmesine ihtiyacı vardı.

Kendisiyle dans etmek için söz almış olduğunu hatırlatan iki genç adam tarafından durdurulmasının ardından yan kapı¬dan dışarı çıkmayı başardığında saat gece yarısını epey geçmiş¬ti. Ağır nemli havayı derin derin içine çekti. Dolunayın ışığı üstüne düşüyordu. Parçalı sis gözlerinin VC*Fl bahçen in karşısında hafif hafif hareket ederken dağılmaya direniyordu.

Baştan Çıkartan Aşk - Amelia Grey
Baştan Çıkartan Aşk – Amelia Grey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir