oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google Ahlaksız Teklif - Nicole Jordan - Ekitaphane ⋆ E-KitapHane
oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google
Anasayfa / Roman / Ahlaksız Teklif – Nicole Jordan – Ekitaphane

Ahlaksız Teklif – Nicole Jordan – Ekitaphane

Ahlaksız Teklif – Nicole Jordan

Bunun üzerine Damien da Svvann’a duymaktan hoşlanacağı bazı şeyler söyledi. “Sen de şöhretinin hakkını veriyorsun. Her erkeğin rüyasısın.” “O zaman, sizi tatmin edebildim mi lordum?” Aslında Swann’m performansı gayet iyiydi ama son günlerde asla yeterince tatmin olamadığını hissediyordu. Bu gidişle kendisinde bir sorun olduğunu düşünmeye başlayacaktı.

Görkemli Svvann harika bir metres olmalıydı. Sahnede olduğu kadar sahnedeki performansı ile de ünlüydü. Damien’ı tahrik etmek için yeteri kadar ateşliydi. Bütün Londra onu olağanüstü buluyor, hatta onun adına düellolar yapılıyordu. Eğer Svvann bile içinde patlamak üzere olan huzursuzluğa bir çare olamazsa, çok şey beklediğini düşünmeye başlayacaktı. Damien gözlerini açtığında Svvann’ın kendisini incelemek yerine, onun metresi olması karşılığında alacağı evi, arabayı, uşakları ve mücevherleri hesapladığını gördü.

“Anladım,” dedi Svvann dikkatle, “şu anda başka biriyle berabersiniz.” “Sen bunu nereden duydun?” diye cevap verdi Damien soğuk bir tavırla. “Aslında bugünlerde şehirde bundan başka bir şey konuşulmuyor.” “Herkes abartıyor.” “Belki de. Baron Sinclair dedikoducular için bir numaralı malzeme ama yine de bunların altında bir gerçek payı olmalı.” “Tam olarak ne duydun?” “Leydi Varley’ye ilişkinizi bitirmek istediğinizi söylediğinizde, kendisini Thames Nehri’ne atacağını söyleyerek sizi tehdit etmiş.

“Ona sadece evine bırakmayı teklif ettim. Aklı başından gitmişti.” “Böyle sahneleri sıkıcı bulduğunuzu tahmin ediyorum, istenmeyen bir ilginin merkezi olmanın nasıl can sıkıcı olduğunu ben de iyi bilirim. Soylu kadınların etrafınızda kendilerinden geçip aşklarından öldüklerini söylemelerinden hoşlanmazsınız.” “O leydi bana âşık değildi. Sadece kendini zorluyordu.” “Ayrıca sayısız kadının kalbini kırdığınız söyleniyor, lordum” Damien belli belirsiz söylendi. “Bu hikâyeden, asla bir çapkına gönül verilmemesi gerektiğinin dersini çıkarabiliriz.”

Ahlaksız Teklif – Nicole Jordan

Damien her zamanki gibi büyüleyici ama içten olmayan bir şekilde gülümsedi. “Zekice bir felsefe, tatlım. Ama sana daha basit bir tavsiye vereyim. Kalbini hiç kimseye kaptırma.” “O zaman, aşkı sadece iş teklifi olarak düşünmeliyim.” Svvann, kurnazca Damien’ın söylediklerini onaylayarak ona ayrıldıkları zaman böyle bir sahne ile ya da farklı isteklerle karşılaşmayacağının sözünü veriyordu.

Damien’ın kalıcı bir birliktelik gibi bir isteği yoktu. Flörtleri genellikle birkaç ay sürüyordu, daha fazla sürdüğü çok nadir olurdu. Aynı metresle bir dönemden daha fazla beraber olmamayı alışkanlık haline getirmişti. Ve babası gibi, güzel bir kadına saplantılı bir hale gelmek gibi bir isteği yoktu. Hatta Gümüş Svvann kadar güzel bir kadına dahi.

Ahlaksız Teklif - Nicole Jordan - Ekitaphane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir